Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fonoforéza

Fonoforéza je tónová metoda využívající ladičky, kterými působíme na akupunkturní body (podle tradiční čínské medicíny), čakry (dle indické medicíny), zóny (Masunagova diagnostika), orgány, kosti, klouby apod.. Využívá vlastnosti tónů k psychickému i fyzickému uzdravení. Metodu lze použít jak somaticky, tak holisticky.

Ladička je instrument ke vzorovému ladění hudebních nástrojů, v našem případě těla. Je naladěna na setiny hertze (Hz). Každá ladička má jinou frekvenci a od toho se odvíjí i její terapeutické vlastnosti. Při používání ladičky je léčivá nejen vibrace, která je cítit, ale i zvuk, který vydává.

K používání ladiček není nutné žádné hudební vzdělání. Zvukové vlny se přenášejí pomocí tkání, protože voda, která nás z převážné části tvoří, je dokonalým vodičem. Jsme proto jako zvláštní hudební nástroj, který je schopen se dolaďovat ke správným tónům. Vhodný zvuk způsobuje, že se zdravé buňky posilují a nemocné velmi rychle regenerují. Použití ladiček je možné zkombinovat i s masážemi, aromaterapií, kameny, barvami, homeopatií nebo jinými terapeutickými metodami.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2020 >>