Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mně

haniel-072novy.jpg

 

              Vítejte,

jmenuji se Hanka Hříbalová a jsem akreditovaný masér, terapeut Shiatsu, SM systému Dr. Smíška a instruktor fitness a pohybové metody Pilates, instruktor plavání kojenců a předškolních dětí a cvičení rodičů s dětmi a předškolních dětí.

 

Lidské tělo je nám průvodcem celým naším pozemským životem. Bolesti, nemoci či nevolnosti jsou zprávami od našeho podvědomí - nevědomí, pro někoho duše, že něco není v pořádku v našem životě. Nevyjasněné rodinné, partnerské vztahy, nevyřčené námitky, vztek, strach, zkrátka jakékoli potlačené emoce uzamčené v našem těle, se neustále hlásí o slovo a chtějí, abychom jednali. Ale mnoho z nás se naučilo si vzít prášek proti bolesti, nechat si vyoperovat žlučník a nevnímat to, co jsme pracně potlačili. Pak se nám také stává, že náhle nevíme proč činíme “bezdůvodně” to, i ono, proč se bojíme se do čehosi pustit a ta hlava bolí proč? Nějaký důvod se najde …..to je naše podvědomí.

Mým přáním je pomáhat lidem najít jazyk jejich těla a podvědomí, aby si rozuměli. Pro někoho je snazší hledat cestu přes fyzické tělo, např. při cvičení…… tak to vám nabídnu Pilates a jógu, či jejich propojení s přídavkem Wydy, čchi kungu a jiných.

Pro někoho je dobrým začátkem přijít relaxovat na masáž, ošetření Shiatsu a vnímat jaké pocity přicházejí a odcházejí-li.

Pak je možné tyto pocity vzít a podívat se na ně zblízka, vyřešit je,

věnovat si pokoj, klid a lásku

 

Ráda vás uvítám

a můžete si přijít i jen tak zacvičit, protáhnout a posílit tělo

anebo

načerpat energii na masáži, uvolnit napětí, zkrátka promasírovat

 
 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2020 >>