Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

28-29.8. 1. a 2. stupeň Slovakia Association of Reiki Dr. Ladislav Hodek

17.1. 2009  zasvěcena do 3. mistrovského stupně  - Centrum der kraft Inge Schubert

 

 

Reiky - je japonské slovo a vyslovuje se 'rejki'

REI znamená 'vesmírná, všepronikající, životodárná'

 

 

KI znamená 'energie'

 

Reiki je bezpečná, jemná a nenásilná metoda praktického uzdravování. Zvyšuje energii, zmírňuje bolest, umožňuje hlubokou relaxaci a navozuje pocit harmonie.Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání. Reiki působí nejen na fyzické úrovni, ale i na úrovni duševní a duchovní. Reiki energii může přijímat každý a předávat ji může pouze člověk zasvěcený do určitého stupně reiki od reiki mistra.

Reiki je vhodnou doplňkovou terapií k lékařské péči, která v posledních letech zaznamenává velký nárůst praktikujících i oficiální nasazení např. v amerických nemocnicích. Používá ji mnoho masérů, fyzioterapeutů, zdravotních sester a lékařů.

Doporučuje se při tělesné únavě, celkové vyčerpanosti, depresích a migrénách.

S použitím drahých kamenů se působení na energetický systém člověka zesiluje a účinek přetrvává po delší dobu. Reiki se předává obvykle vleže při relaxaci a přes oblečení. Tato procedura je velmi jemná, příjemná a zklidňující

 

 

Nemoc je výsledkem nerovnováhy a příčiny se obvykle nacházejí v emocionálních, duševních i duchovních úrovních. REIKI na všech těchto úrovních ovlivňuje jak důsledek nemoci, tak i příčinu. Lidé předávající REIKI jsou jen nástrojem této energie, přes který tato vesmírná, všepronikající energie proudí. Člověk, který REIKI dostává je harmonizován a tím se tělo může samo přirozeně léčit.

 

 

 

 

REIKI

 
 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< březen / 2020 >>